Warszawski Blog Parkingowy

Na tym blogu umieszczał będę zdjęcia aut parkujących niezgodnie z Prawem o Ruchu Drogowym.
Każdy wpis zostanie opisany nr rejestracyjnym oraz opisem wykroczenia które kierowca w moim mniemaniu popełnił.
Każdy wpis na blogu to jedno telefoniczne zgłoszenie w Straży Miejskiej Miasta Stołecznego Warszawa
Po zakończeniu interwencji wpisy będą aktualizowane o informacje o jej wyniku.
Umieszczenie zdjęcia i postu na blogu nie jest tożsame z popełnieniem wykroczenia, o tym decyduje uprawiony funkcjonariusz lub Sąd Grodzki.

Zachęcam do szczegółowego zapoznania się z PoRD i kontaktów z telecentrum Warszawskiej SM pod numerem (+4822) 986
Uwolnijmy chodniki od nielegalnie parkujących!

wtorek, 19 października 2010

„Syrenka w sieci” - nominacja dla Znak B36


Z przyjemnością pragnę poinformować, iż blog Znak-B36 został nominowany do finału konkursu na najlepszą stronę internetową o Warszawie, organizowanego przez miesięcznik "Stolica" Poniżej przedstawiam oficjalną informację którą otrzymałem od organizatorów.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się III Finał konkursu "Syrenka w sieci" na najciekawszą warszawską i mazowiecką stronę internetową! Serdecznie Państwa zapraszam w imieniu organizatora - miesięcznika "Stolica" - oraz partnera - Stowarzyszenia Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej.

Finał odbędzie się 23 października o godzinie 13.00 w sali klubowej (trzecie piętro) Traffic Club, ul. Bracka 25 w Warszawie. W programie uroczystości oprócz ogłoszenia wyników konkursu i rozdania nagród i dyplomów znajdzie się koncert grupy Free Accordions oraz debata z udziałem ekspertów na temat prognoz na przyszłość internetu. W załączniku przesyłam plakat z dokładnymi informacjami. Proszę o rozpropagowanie tych informacji.

Oprócz koncertu, debaty i nagród spotkanie będzie świetną okazją do poznania innych osób zaangażowanych w tworzenie rzeczywistości wirtualnej, w sympatycznej atmosferze i z pysznym poczęstunkiem. Spotkajmy się w realu!ps. Nie wiem czy dam radę pojawić się na w/w uroczystości, tym bardziej iż nie liczę na laury. Ale przyznać się - Kto mnie zgłosił?

2 komentarze:

  1. Ta, jasne, "nie wiem czy dam radę pojawić się". Boisz się wp..dolu i tyle. A kto Cię zgłosił? Podobni Tobie donosiciele, o mentalności ubeka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Puk, puk. Polaczku - cwaniaczku. Donosiciele i UB skończyli się 20 lat temu. Z górą :D

    Załóż bloga o parkowaniu jak cep i zobaczymy jakie laury na ciebie spadną :D

    OdpowiedzUsuń